Pedagogisk ansatte 2021/22

Bilde

Navn

Stilling

Kontakt

Martin Sebastian Aasen

Kontaktlærer
10E 

martin.sebastian.aasen@faerder.kommune.no
 

Britt Elin Albrektsen

Faglærer

britt.elin.albrektsen@faerder.kommune.no
 

Morten Livang Andersen

Kontaktlærer
8E

Morten.Livang.Andersen@faerder.kommune.no

 

Hege Antonsen

 

Kontaktlærer
8D
hege.antonsen@faerder.kommune.no

Trine Elisabeth Andersen

Kontaktlærer
8E

trine.elisabeth.andersen@faerder.kommune.no
 

 

Cecilie Arntzen

 

Kontaktlærer 10C

cecilie.arntzen@faerder.kommune.no

 

Heidi Virik Brubakken

 

Kontaktlærer
9D

Heidi.Virik.Brubakken@faerder.kommune.no

Camilla Bryn

Kontaktlærer
9C

camilla.bryn@faerder.kommune.no
 

Ingunn Marie Bråten

Kontaktlærer
10AL 

Ingunn.Marie.Braten@faerder.kommune.no
 

Rannveig Borvik Bærland

Faglærer
Daglig leder på Broen

rannveig.borvik.berland@faerder.kommune.no
 

Christoffer Dreyer Faglærer christoffer.dreyer@faerder.kommune.no

Daniel Eckhardt

Kontaktlærer 
10F
Kontaktlærer for elevrådet

daniel.eckhardt@faerder.kommune.no
 

Mathias Elmer

Fagarbeider 

mathias.elmer@faerder.kommune.no
 

Thrine Skaugerud Enge

Fagarbeider

Thrine.Skaugerud.Enge@faerder.kommune.no

Mari Eriksrød

 

Kontaktlærer 8C

Mari.Eriksrod@faerder.kommune.no

Gry Evensen

Kontaktlærer
9E 

gry.evensen@faerder.kommune.no
 

Ingrid Fevang

Kontaktlærer 
8B

ingrid.fevang@faerder.kommune.no
 

Marthe
Nilssen

Kontaktlærer
8G

marthe.nilssen@faerder.kommune.no

Kristian Giæver

Faglærer
Lærer på Borgheim Pluss

kristian.giever@faerder.kommune.no

Hilde Johanne Hasle Gjermundsen

Fagarbeider
Leder for elevtjenesten

hilde.johanne.halse.gjermundsen@faerder.kommune.no 

Jeanette Novak Grunnsund

Faglærer Velkomstklassen

Jeanette.Novak.Grunnsund@faerder.kommune.no

Jeanette Gundersen

Kontaktlærer 
9E

jeanette.gundersen@faerder.kommune.no

Anders Tørresen Hangård

Kontaktlærer
8G

Anders.Torresen.Hangard@faerder.kommune.no

Anne Beate Henriksen

Faglærer

anne.beate.henriksen@faerder.kommune.no

Hilde Henriksen

Kontaktlærer 
8B

hilde.henriksen@faerder.kommune.no
 

Kristine Henriksen

Kontaktlærer 
8A

kristine.henriksen@faerder.kommune.no
 

Iselin Catharina Holmen

Kontaktlærer
10B

Iselin.Catharina.Holmen@faerder.kommune.no

Kristina Hovind

Kontaktlærer 
Velkomstklassen

kristina.hovind@faerder.kommune.no
 

Eivind Håkestad

Kontaktlærer 10A

 eivind.hakestad@faerder.kommune.no

Milosz Marian Janicki

Faglærer

milosz.marian.janicki@faerder.kommune.no

Gunn-Kristin Kalleberg

I permisjon

gunn-kristin.kalleberg@faerder.kommune.no
 

Shefali Kaur Kodial

Kontaktlærer 
10B

Shefali.Kaur.Kodial@faerder.kommune.no

Lars Kristian Landsrød

Kontaktlærer
9C

lars.kristian.landsrod@faerder.kommune.no

Marit Langlete

Kontaktlærer
10F

marit.langlete@faerder.kommune.no

Nicholas Lindhjem

Kontaktlærer 
9A
IKT-veileder

nicholas.lindhjem@faerder.kommune.no
 

Mari Sørhus Lohne

Kontaktlærer 
8d

mari.sorhus.lohne@faerder.kommune.no
 

 

Kristin Mackinnon

I permisjon

kristin.mackinnon@faerder.kommune.no
 

 

Bente Irene Martinsen

Kontaktlærer
9F

bente.irene.martinsen@faerder.kommune.no

Steinar Thorsrud Medalen

Faglærer

steinar.thorsrud.medalen@faerder.kommune.no
 

Marte Moen

Faglærer

marte.moen@faerder.kommune.no
 

Lasse Monsrud

Kontaktærer Borgheim Nord

lasse.monsrud@faerder.kommune.no
 

Martha Murphy

Kontaktlærer
10E 

Martha.Murphy@faerder.kommune.no

Christin Pettersen

 

 

 

Kontaktlærer 
8D

 christin.pettersen@faerder.kommune.no

Kristina Nyhus Pettersen

Kontaktlærer
10C

kristina.nyhus.pettersen@faerder.kommune.no

Gry Tenvik Rahd

Fagarbeider
Borgheim Pluss

gry.tenvik.rahd@faerder.kommune.no

Enrico Sperandio Fagarbeider enrico.sperandio@faerder.kommune.no

Lars Ring

Faglærer

lars.ring@faerder.kommune.no
 

 

Marianne Ottestad Rød

Faglærer velkomstklassen

Marianne.Ottestad.Rod@faerder.kommune.no

 

Andrea Helene Stensvold

Faglærer

andrea.helene.stensvold@faerder.kommune.no

Trine Lise

Bremnes

 

Faglærer

trine.lise.bremnes@faerder.kommune.no

Hanne Irene Skogly-Pettersen

Kontaktlærer
8F

Hanne.Irene.Pettersen@faerder.kommune.no

Kristian Røang Slette

 

Kontaktlærer
10D

kristian.roang.slette@faerder.kommune.no

Eileen Snørteland

Kontaktlærer 8F

Eileen.Snorteland@faerder.kommune.no

Ole Ferdinand Storn

I permisjon

Ole.Ferdinand.Storn@faerder.kommune.no
 

Marit Kristine Strat

Faglærer

Marit.Kristin.Strat@faerder.kommune.no

Ragnhild Sundene

Kontaktlærer 
10A

Ragnhild.Sundene@faerder.kommune.no
 

Birgitte Sørhaug

Fagarbeider

Birgitte.Sorhaug@faerder.kommune.no

Øyvind Søvde

Kontaktlærer
9B

oyvind.sovde@faerder.kommune.no

Carina Bakkeskau Varpe

Fagarbeider

Carina.Bakkeskau.Varpe@faerder.kommune.no

Siv Anne Wivestad

Kontaktlærer
10D 

siv.anne.wivestad@faerder.kommune.no
 

Gro Bente Bjune-Knutsen Kontaktlærer
9B
gro.bente.bjune-knutsen@faerder.kommune.no
Jannecke Trondsdatter Edh Edland Kontaktlærer 
8A
jannecke.trondsdatter.edh.edland@faerder.kommune.no
Lisa Eikeland Eriksen Kontaktlærer
9A
lisa.eikeland.eriksen@faerder.kommune.no

Kaia Kavli Øvsthus

Kontaktlærer
9F

 kaia.kavli.ovsthus@faerder.kommune.no

 

Majbritt Aasestrand

Fagarbeider

majbritt.aasestrand@faerder.kommune.no