Smidsrød helsehus

Klikk for stort bilde  

Smidsrød helsehus er kommunens rehabiliteringsinstitusjon med 72 plasser, inkl. 16 langtidsplasser.

Vår visjon er Helse steg for steg.

Smidsrød helsehus ligger sentralt på Nøtterøy ved Smidsrødveien.

I vår brosjyre (PDF, 5 MB) finner du mer informasjon om Smidsrød helsehus.

Se eget skjema/side for priser

Slik søker du

Se veiledning til utfylling av skjemaet.
Fyll inn søknadsskjemaet Søknadsskjema helse- og omsorgstjenester (PDF, 3 MB).
Send inn søknadsskjemaet til Tjenestekontoret.

Smidsrød helsehus - hovedhus

Hovedhuset tilbyr rehabilitering, korttidsplasser, langtidsplasser, dagsenter og dagrehabilitering.

Villa Smidsrød

Villa Smidsrød tilbyr lindring og etterbehandling.

Leger på Smidsrød helsehus

Hanne Svendsen
Julia Martinsen
Lene Westdahl
Lege i spesialisering 1

Kontaktinformasjon Smidsrød helsehus
Sted Kontaktinformasjon
Avdeling 1 Telefon til avdelingen: 409 14 461
Vibeke K. Bru, mobil 409 14 439
vikbru@faerder.kommune.no
Avdeling 2 Telefon til avdelingen: 409 14 421
Hanne S. Hellenes, mobil 409 14 429
hanne.sorensen.hellenes@faerder.kommune.no
Avdeling 3 Telefon til avdelingen: 409 14 431
Vibeke K. Bru, mobil 409 14 439
vikbru@faerder.kommune.no
Avdeling 4 Telefon til avdelingen: 409 14 441
Patricia Wang, mobil 409 14 449
patricia.irene.wang@faerder.kommune.no
Villa Smidsrød Telefon til avdelingen: 409 14 411
Janne Hamre, mobil 409 14 419
janne.hamre@faerder.kommune.no
Dagrehabilitering Telefon til avdelingen: 409 14 450
Tove Christina Reid, mobil 409 14 459
tove.christina.reid@faerder.kommune.no
Sentralkjøkken Janicke Gurijordet, mobil 409 14 409
janicke.gurijordet@faerder.kommune.no
Sjølystsenteret Sentralbord: 33 40 35 90,
Torgunn Hauge, mobil 959 85 776
torgunn.hauge@faerder.kommune.no
Frisklivsentralen Mobil 953 33 132
friskliv@faerder.no


 

Resepsjon
Telefon 409 14 400

Åpningstider mandag til fredag fra 08.00 – 15.30

Patricia Wang
Konstituert virksomhetsleder
E-post
Telefon 409 14 449

Adresse

Øreveien 7 og 13 (Villa Smidsrød), 3120 Nøtterøy